اخبار روز امداد خودرو سلفچگان

۱۴۰۲/۵/۲۲ یکشنبه
(1)
(0)

اخبار روز امداد خودرو سلفچگان

اخبار روز امداد خودرو سلفچگان

امداد خودرو سلفچگان,یدک کش سلفچگان+


امداد خودرو سلفچگان،یدک کش خودرو سلفچگان،امداد خودرو در سلفچگان،یدک کش خودرو در سلفچگان-
- تخفیف،امداد خودرو محدوده سلفچگان،یدک کش خودرو محدوده سلفچگان، امداد خودرو منطقه سلفچگان،یدک کش خودرو منطقه سلفچگان،امداد خودرو،یدک کش خودرو،امداد خودرو شرکت،امداد خودرو ادارات،امداد خودرو شرکت امداد خودرو سلفچگان،امداد خودرو ادارات در سلفچگان،امداد خودرو با نرخ اتحادیه،حمل خودرو در سلفچگان،یدک کش در سلفچگان،یدک کش خودروی سبک و سنگین،حمل خودرو خودروی سبک و سنگین،یدک کش امداد خودرو کفی و سوخت رسانی،یدک کش خودروی سبک و سنگین در سلفچگان،
لذا خواهشمند است در صورت نیاز به امداد خودرو سلفچگان قابلیت حرکت نداشته باشد و یا در صورت حرکت خسارت بیشتری به آن وارد شود،و یا جهت اطلاع از جزئیات هزینه ها و خدمات مشمول امداد در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس مرکز شرکت امداد خودرو سلفچگان شماره 02536144 تماس حاصل فرموده و از خدمات امداد آن بهره مند گردید.

امداد خودرو

امداد خودرو سلفچگان

تیم حرفه ای و کار آزموده ی امداد خودرو سلفچگان با سابقه ی طولانی در خودرو سازی های معتبر کشور به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به شهروندان سلفچگان است.

گروه امداد خودرو سلفچگان مجهز به لوازم یدکی از قبیل باطری و …

به صورت سیار در کل سلفچگان آماده ی خدمت است.

انتقال خودرو های صفر کیلومتر و کار کرده از کل سلفچگان به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف انجام می‌شود.

این گروه مجهز به

خودرو بر کفی
یدک کش
کفی خودرو
خودرو سوار
خودرو بر مکانیزه
خودرو بر چرخ گیر
خودرو بر کفی کش
خودرو های سواری امداد
امداد رسانی جاده ای
ارسال مکانیک سیار
جرثقیل خودرو بر
حمل خودرو
خودرو بر بار
سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها
تعویض لاستیک
باطری به باطری
تعویض تسمه
تنظیم موتور
تعویض لنت
تعویض تسمه تایم
است.

در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.
انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر شهر سلفچگان بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.
سعی ما بر این است که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره02536144 بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.
امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد ب هموطنان عزیز در سلفچگان مفتخراست ک به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود و به اعتماد شما خوبان ب امدادخودرو سلفچگان پاسخ در شان سلفچگان عزیز بدهد.اعتماد شما بزرگترین سرمایه امداد خودرو سلفچگان است.
طرف قرارداد با تعمیرگاههای مجاز

مکانیک سیار

امداد خودرو سلفچگان
مشتریان محترم،مرکز امدادخودرو شرکت امداد خودرو سلفچگان با همکاری نمایندگان مجاز خود آمادگی ارائه خدمات امداد و حمل در تمامی ساعات شبانه روز را دارد.لذا در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو،کافیست با شماره تلفن مرکز امداد خودرو سلفچگان 02536144 تماس حاصل نموده و از خدمات امداد بهره مند گردید.

خدمات قابل ارائه امداد خودرو سلفچگان
1-ارائه خدمات مشاوره فنی تلفنی و پاسخگویی به درخواست های امدادی
2-اعزام تیم امدادی به محل
3-رفع ایرادهای قابل ارائه در محل
4-هماهنگی جهت انتقال خودرو به شبکه عاملیت های مجاز
5-دریافت فایل لیست قطعات و خدمات امدادی

توجه :لازم به ذکر است در صورتیکه خودرو در دوره گارانتی باشد هزینه های حمل و بکسل رایگان است..

یدک کش خودرو سلفچگان

-شیوه فعالیت امدادرسانان (اکیپهای سیار):
امداد خودرو سلفچگان به 3 دسته تقسیم می‌گردد به صورت شبانه روزی همواره آماده انجام فعالیتهای امدادی می‌باشند :
1- امداد خودرو سلفچگان مختص حمل و بکسل خودرو.
2-امداد خودرو سلفچگان فنی خودرو.
3- امداد خودرو سلفچگان که هر دو شرایط فوق را دارند
فعالیت امدادرسانان:
فعالیت امدادرسانان به صورت شیفتی و یا ماموریتی براساس ابلاغ و دستور کار است که ازطریق واحد عملیات و واحد پیام ابلاغ می‌گردد.

امداد خودرو و خودروبر سلفچگان
امداد خودرو و خودروبر سلفچگان دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست.پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.

امداد خودروسلفچگان و خودروبر سلفچگان با خدماتی همچون:تعمیر در محل،یدک کش خودرو با دکل مناسب خودروهای تصادفی،یدک کش خودروهای خوابیده با ارتفاع کم توسط چرخگیر،حمل خودرو خودروهای لوکس توسط کفی و خودروبر،سوخت رسانی،تهیه لوازم یدکی و ارائه در محل خودرو،سوخت رسانی،پنچر گیری و...در همه نقاط ایران و پوشش همه استانهای ایران و ساپورت خودروهای داخلی و خودروهای وارداتی را شامل می‌شود.

امداد خودرو و خودروبر سلفچگان دارای کادری مجرب و دستگاههای امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست.پس دیگر نگران خرابی و حمل خودرو خود نباشید.امداد خودرو و خودروبر سلفچگان همیشه در تلاش است به بهترین نحو ممکن خدمات امدادی را به نتیجه برساند که رضایت مشتریان گرامی را بدست آورد.این روزها خیلی کم پیش میاد که کسی بتونه بدون وسیله نقلیه نیازهای خودشو برطرف کنه،پس طبیعیه که خودرو بدلیل مشغله کاری زیاد و یا نبودن زمان کافی به دلیل عدم تعمیرات و سرویسهای مورد نیاز دچار نقص فنی بشه و در نتیجه خودروی شما در جاده و یا شهر دچار نقص فنی بشه.اینجاست که کلمه امداد خودرو و خودروبر به ذهنتون خطور میکنه.پس اگه به دنباله یک امداد خودرو و خودروبر خوب میگردی کافیه با یکی از شماره های زیر تماس بگیری و مشکل خودرو رو بیان کنی و تیم امدادخودرو و خودروبر سلفچگان نسبت به مشکل خودروی شما تیم امدادی اعزام کنه.

زمانی که کلمه امداد خودروسلفچگان و خودروبرسلفچگان در کشورمان ایران وجود نداشت مردم در امر خرابی خودرو با مشکلات فراوانی روبرو میشدند،ولی هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن امداد خودرو و خودروبر این مشکل حل شد.امداد خودرو و خودروبر سلفچگان با سابقه درخشان 15 ساله در رسته کاری امداد خودرو و خودروبر همیشه و در تمامی ساعات شبانه روز و تمامی نقاط ایران در تلاش است که مردم عزیز کشورمان از لحاظ نقص فنی خودرو هیچ نگرانی نداشته باشند.امداد خودرو و خودروبر سلفچگان با داشتن شعبات مجاز تعمیرگاهی در تمامی نقاط ایران شرایط را طوری فراهم کرد که دیگر نگران تعمیرگاههای سودجو هم نباشید.امداد خودرو و خودروبر سلفچگان همیشه و همه جا در کنار شماست
امداد خودرو و خودروبر سلفچگان دارای یدک کش و خودروبر های هیدرولیکی و ارسال خودرو به تمامی نقاط ایران با بیمه بارنامه معتبر شرکت امداد خودرو و خودروبر سلفچگان بدون کوچکترین صدمه به خودروی شما و به مقصد رساندن خودرو شما در اسرع وقت.حمل خودروهای صفرکیلومتر،گذر موقت،خودروهای لوکس و گران قیمت،خودروهای وارداتی از جمله کیا،هیوندای،بنز،بی ام و،تویوتا و...به تمامی نقاط ایران توسط امداد خودرو و خودروبر سلفچگان

امداد خودرو در سلفچگان | معرفی خدمات حمل و نقل خودرو
در شهر سلفچگان خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو سلفچگان میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.

قبل از شروع به معرفی امداد خودرو سلفچگان بپردازیم نیاز است کمی با ویژگی ها و تعاریف امداد رسانی خودرو آشنا بشیم.
امداد خودرو سلفچگان چیست ؟

همان طور که از اسمش پیداست به مجموعه هایی که خدمات حمل و نقل و تعمیر خودرو را انجام میدهند به طور ساده امداد خودرو میگویند.امروز خودروبر های متعددی در سراسر کشور برای این کار شکل گرفته اند که این خدمات را برای شما انجام میدهند.
چه زمانی به امداد خودرو نیاز دارید ؟

وقتی حین مسافرت هستید و یا در داخل شهر به صورت اتفاقی برای خودرو شما مشکلی رخ داده باشد سریعا به حل مشکل می‌پردازید گاها امکان دارد که تعمیر خودرو پیچیده بوده و از عهده شما برنیاید در این حین شما نیاز دارید به یک مکانیک خودرو که سریعا در محل خودرو شما حضور پیدا کرده و نسبت به تعمیر خودرو و در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین امداد خودرو یا مکانیکی خودرو منتقل بکند.
معرفی یک مجموعه امدادخودرو سلفچگان برای حمل خودرو

در شهر سلفچگان خودروبرهای متعددی وجود دارد که در این بین امداد خودرو سلفچگان میتواند گزینه خوبی برای امداد رسانی به خودرو شما باشد برای دریافت امداد رسانی خودرو کافیست با شماره تلفن های این مجموعه در هر کجای شهر باشید تماس گرفته تا سریعا خودشان را به محل شما برسانند.


خدماتیکه امداد خودرو سلفچگان انجام میدهد

1.تلفن خودروبر سلفچگان

2.خودروبر کفی سلفچگان

3.یدک کش خودرو سلفچگان

4.حمل خودرو سلفچگان
لیست خدمات خودروبر سلفچگان

سوخت رسانی :مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به بنزین داشته باشید می‌توانید در محل خودتون از سرویس سوخت رسانی تیم امداد خودرو سلفچگان استفاده کنید.
مکانیکی :این خدمت شامل تعمیر انواع خودروها با برندهای متفاوت لوکس و خارجی و ایرانی از جمله پراید،پژو ۲۰۶،پژو ۴۰۵،تیبا،سمند،دنا و …است.
برق و باتری :سروریس مورد نظر شامل انواع خدماتی که به برق و باتری خودرو از جمله خرابی باتری یا دشارژ شدن آن مربوط می‌شه.
تعویض روغن در محل :این خدمات یکی از پرطرفدارترین سرویس های امداد خودروبر سلفچگان است،تعویض روغن رو برای شما راحت کرده و با استفاده از بهترین روغن موتورها و بهره گیری از تخصص و تجربه ی کارشناسان تعمیر خودرو ما،در محل شما انجام میشود.
تعویض شمع و وایر :برای عملکرد بهتر موتور،تعویض شمع و وایر باید به صورت دوره ای انجام بشه.
تعویض لنت ترمز :یکی از مهم ترین سیستم های خودرو شما،سیستم ترمزه و برای ایمنی شما و سرنشینان خودرو باید عملکرد درستی داشته باشد.تعویض لنت ترمز یکی از اساسی ترین خدمات خودرو بر سلفچگان محسوب می‌شه.
سرویس دوره ای خودرو :این سرویس خودروبر یکی از مهم ترین خدمات آچاره ست که باید سر زمان معین انجام بشه تا خودروی شما عملکرد مناسبی داشته باشه.


تعمیر خودرو های داخلی و خارجی

تعویض تسمه تایم خودرو
تعویض تسمه دینام
تعویض لنت
سرویس خودرو در محل
تعویض صافی پمپ بنزین
تعویض فیلتر روغن و هوا
آپاراتی و پنچر گیری در محل
سایر خدمات یدکش کش خودرو سلفچگان
جابه جایی خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
جابه جایی خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
جابه جایی خودروهای مسابقه.
جابه جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه.
جابه جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
چه نکاتی را در مورد یدک کشی خودرو در سلفچگان رعایت کنیم؟
خواه متوجه شوید که به یدک کش نیاز دارید یا برای نجات کسی که ماشینش خراب شده است،ایده خوبی است که بدانید چگونه یک ماشین را به صورت ایمن و قانونی یدک بکشید،فقط در صورت وقوع بدترین اتفاق اگر به کمک نیاز دارید،می توانید با امداد خودرو در سلفچگان با شماره 02536144 تماس بگیرید،

قوانین یدک کشی چیست؟
هر دو طرف درگیر در ماموریت یدک کش باید موارد زیر را به خاطر بسپارند:

علامت "در یدک کش"باید در پشت وسیله نقلیه در حال یدک کشی قرار داده شود
هنگامی که وسایل نقلیه فقط با طناب یا زنجیر متصل می‌شوند،حداکثر فاصله مجاز بین وسایل نقلیه 4.5 متر است.
اگر فاصله بین دو وسیله نقلیه بیش از 1.5 متر باشد،طناب یا زنجیر باید در فاصله معقولی از هر طرف تا سایر کاربران جاده به وضوح قابل مشاهده باشد،مثلاً با بستن یک پارچه رنگی در وسط آن.
شخصی که در خودروی خراب است باید یک راننده واجد شرایط باشد
اگر هوا تاریک است،خودروی خراب باید مانند شرایط عادی چراغ های خود را روشن کند.

چه نکاتی باید راننده یدک کش در سلفچگان رعایت کند؟
شما باید همه چیز را آهسته و پیوسته انجام دهید-هرگز از 15 مایل در ساعت تجاوز نکنید.

برای جلوگیری از انحراف ناگهانی روی طناب،از کلاچ استفاده کنید تا به آرامی کنار بکشید تا از انحراف ناگهانی طناب جلوگیری کنید،که می‌تواند باعث پاره شدن طناب شود،و از ترمز ناگهانی خودداری کنید زیرا راننده یدک شده ممکن است نتواند به اندازه کافی سریع واکنش نشان دهد تا متوقف شود-به آرامی ضربه بزنید تا به آنها هشدار دهید..

به طور مشابه،در زمان زیادی نشان دهید و از هرگونه تغییر جهت ناگهانی یا مانورهای بیش از حد خودداری کنید،زیرا راننده ای که بکسل می‌شود به سختی می‌تواند با شما هدایت و ترمز کند.

در حالی که در حال بکسل هستید،آینه های خود را اغلب بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز خوب به نظر می‌رسد.همچنین مراقب گیج های خودرو،به ویژه دما و فشار روغن،باشید –اگر ناگهان تغییر کردند ممکن است مشکلی پیش بیاید،پس هر چه سریع تر آن را کنار بزنید.

چگونه یک ماشین گیر کرده در گل را آزاد کنیم-راهنمای گام به گام
قبل از حرکت،مطمئن شوید که سوئیچ استارت در موقعیت «روشن»است تا قفل فرمان را باز کرده و هدایت خودروی خراب را برای شما آسان تر کند.
به طور فعال خودروی خود را هماهنگ با وسیله نقلیه یدک کش هدایت و ترمز کنید و با اعمال فشار ترمز خفیف برای به حداقل رساندن هرگونه تکان،همیشه در طناب بکسل یا تیر بکسل فشار دهید.
همانطور که اگر در حال رانندگی هستید هوشیار باشید و به چراغ های ترمز و نشانگرهای ماشین یدک کش توجه ویژه ای داشته باشید تا تا حد امکان نسبت به اتفاقاتی که در راه است مطلع شوید

html

تلفن امداد خودرو سلفچگان

امداد خودرو سلفچگان ، امداد خودرو ، امداد خودرو سایپا ، امداد خودرو شبانه روزی ، امداد خودرو سلفچگان ، تعویض باتری ، جرثقیل ، جرثقیل شبانه روزی ، حمل خودرو ، حمل خودرو ارزانتر ، حمل خودرو به تهران ، حمل خودرو به سراسر کشور ، حمل خودرو تصادفی ، حمل خودرو شاسی بلند ، حمل خودرو صفر ، حمل خودرو سلفچگان ، حمل خودرو لوکس ، حمل و جابجایی خودروهای لوکس ، حمل و نقل ، حمل و نقل خودرو ، خودروبر جک ، خودروبر شبانه روزی ، خودروبر سلفچگان ، خودروبر کفی ، خودروبر لیفان ، خودروبر مدیران خودرو ، خودروسوار سلفچگان ، شماره امداد خودرو سایپا ، شماره امداد خودرو شبانه روزی ، شماره امداد خودرو سلفچگان ، شماره حمل خودرو سلفچگان ، شماره خودرو بر سایپا ، شماره خودروبر ، شماره خودروبر شبانه روزی ، شماره خودروبر سلفچگان ، شماره خودروسوار سلفچگان ، شماره ماشین بر سلفچگان ، شماره یدک کش سلفچگان ، کفی امداد خودرو سلفچگان ، کفی حمل خودرو سلفچگان ، کفی حمل ماشین ، کفی حمل و نقل ، کفی حمل و نقل خودرو سلفچگان ، کفی خودروبر سلفچگان ، کفی خودروسوار سلفچگان ، ماشین بر شبانه روزی ، ماشین بر سلفچگان ، مکانیک سیار ، یدک کش ، یدک کش سلفچگان ،
menusearch
emdadkhodroqom.ir