یدک کش قم

یدک کش قم

یدک کش در قم

امروزه استفاده از یدک کش ها برای هر جامعه ضروری است، در بسیاری از مواقع دیده ایم خودروهایی که تصادف کرده اند دیگر قادر به حرکت نیستند. یدک کش ها خودروهایی هستند که معمولا برای حمل و نقل خودروهای تصادفی و خودروهایی که خراب شده اند و حرکت نمی‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرند.در صورتی که در جاده های اطراف قم نیاز به یدک کش داشتید، با یدک کش سیار در قم تماس حاصل نمایید.

 

 

یدک کش چیست؟

خودروهای یدک کش خودروهایی مثل وانت بار هستند که وزنی بالاتر از دو تن دارند. خودروهای یدک کش مثل جرثقیل ها هیدرولیک های بسیار قوی و یک اهرم دارند. اهرم ها و هیدرولیک ها دو وسیله برای انجام عمل یدک کشی هستند که زیر خودروهایی که دچار نقص فنی شده اند قرار می‌گیرند.


قرار گیری این ابزارها در زیر خودروها باعث بالا آمدن چرخ های محور آن و حمل آسان خودرو می‌شود. یدک کش ها برای خودروهایی که آسیب خیلی زیادی دیده اند مناسب نیستند و معمولا از این خودروها برای انتقال خودروهایی که بدنه ی‌ آنها آسیب زیادی ندیده اند استفاده می‌شود.و این مطلب در امداد خودرو اردبیل نیز همین گونه است


یدک کش ها مخصوص مسافت های کوتاه و کم تر از ده کیلومتر هستند. یدک کش ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع خودرو، وضعیت خودرو، آسیب های وارده و... به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند.
اگر به دنبال یدک کش هستید می‌توانید به یدک کش سیار در قم مراجعه کنید.

ارائه مشاوره رایگان جهت امداد رسانی به خودروی اردبیل شما

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
emdadkhodroqom.ir