امداد خودروپیشرو مهیاران قم

امداد خودرو سخا بر گرفته شده از سرویس خودرو آسان با شماره تلفن 02536145 بدون کد در کل کشور فعالیت مینماید که از اسم شرکت اهداف شرکت نمایان است امدادخودرو سخا حدود 36 عضو دارد که هرکدام از اعضا متشکل شرکت مدیر یک شرکت امداد خودروی در شهرای ایران میباشند این اولین شرکت خدمات خودروی مجاز هست که در ایران به صورت قانونی فعایت مینماید این شرکت در سال 97 تاسیس شده است و به لطف خداوند منان روز به روز بزرگ تر میشود.

 

شماره تماس امداد خودرو قم

02536145

 

امداد خودرو شبانه روزی در قم

امداد خودرو شبانه روزی سخا دارای امدادگران با تجربه و تجهیزات روز و جدیدترین امکانات حمل خودرو است تا در اسرع وقت و همچنان پر قدرت به نیازهای شما دوستان در طول شبانه روز پاسخ گو باشد.

قیمت های حمل خودرو و همچنین مکانیک سیار در محل را با امداد خودرو های دیگر بررسی کنید تا به توانایی امداد خودرو رها در کلیه مناطق قم و جاده کاشان اعتماد کامل پیدا کنید.

 

شماره خودروبر شهر قم

امداد خودرو شبانه روزی قم با کمک تیم حرفه ای خود بهترین تجربه ها را برای شما رقم می‌زنیم و با ارائه ضمانت نامه خودروبر معتبر سعی در جلب رضایت شما عزیزان داریم. در صورتی که نیاز به شماره خودروبر قم دارید، از طریق شماره تماس 02536145 با ما تماس بگیرید.

 

امداد خودرو شبانه روزی قم

 

شماره تماس امدادخودرو قم02536145

 

تماس با شماره امداد خودرو قم

اهمیت در نظر گرفتن یک امداد خودرو خوب در ایران که بتوان در هر زمان روی آن حساب کنید، بسیار زیاد است. خودرو شما می‌تواند با مشکلاتی رو به رو گردد و یا به هر علتی رانندگی با آن امکانپذیر نباشد. برای همین همواره باید یک امداد خودرو تخصصی و البته مکانیزه در خاطرتان باشد تا در زمانی که به آن نیاز پیدا کردید سردرگم نشوید.

حمل انواع خودروهای صفر، کارکرده و کلاسیک در سراسر ایران و تهران با ارزانترین قیمت با بیمه نامه و بارنامه رسمی و دولتی تخصص ما است! همین حالا با شماره امداد خودرو قم تماس بگیرید.