امداد خودرو جعفریه

امداد خودرو جعفریه

امداد خودرو جعفریه قم تنها شرکت مجاز در استان قم تلفن 02536145شبانه روزی با نازل ترین قیمت در جعفریه استان قم

امداد خودرو قم جعفریههمین الان تماس بگیر!

امداد خودرو در جاده جعفریه

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو سخا ، امداد رسانی در جاده جعفریه است،
امداد خودرو یکی از خدماتی است که شرکت های خودرو سازی یا شرکت های خدمات رسانی به خودروهایی که دچار مشکل شده اند و در خیابان و جاده مانده اند ارائه می‌دهند.

 

 

مکانیک سیار در جعفریه قم

امدادگر فردی است که با توجه به دانش، مهارت، تجربه، تخصص، شناخت کامل مشکلات انواع خودرو و... همراه با خودروی امدادی به افرادی که کمک می‌خواهند مراجعه می‌کند.

یشترین ایرادات جلوبندی ❌
1⃣در اولین مرحله به لاستیک‌ها سر می‌زنیم. اما این بار فشار باد آنها اهمیت آنچنانی ندارد، بلکه آج لاستیک‌ها و ساییدگی آنها بسیار مهم بوده و می‌تواند باعث این عیب شود. لاستیک‌های جلو بسیار مهم هستند.

2⃣ دومین نکته‌ای که باید به آن دقت کنید بالانس‌بودن چرخ‌های جلو است. نابالانسی در چرخ‌ها می‌تواند به راحتی فرمان را بلرزاند و حتی در صورت عدم برطرف کردن آن جلوبندی را نیز با عیوب غیرقابل پیش‌بینی مواجه کند.

3⃣ میل تعادل همان‌گونه که از اسمش پیداست برای حفظ تعادل خودرو به کار می‌رود. این میله با شکل خاصی که دارد و نحوه اتصالش در سر پیچ‌ها نیروی پیچش را بین دو چرخ تقسیم کرده و از خم شدن بیش از حد خودرو به یک سمت جلوگیری می‌کند. این میله توسط دو بوش محکم نگه داشته می‌شود. در صورت خرابی این بوش‌ها نیز غربیلک فرمان می‌لرزد یا اصطلاحاً فرمان می‌زند. بوش‌های میل‌تعادل در بی سر و صدا کار کردن سیستم تعلیق و جلوبندی نقش به سزایی دارند.

4⃣خرابی بلبرینگ چرخ صدای خاصی دارد که از آن می‌توان به معیوب بودن این قطعه پی برد. توجه داشته باشید تنظیم بلبرینگ چرخ بسیار مهم است و در عمر بلبرینگ و کارکرد آن نقش زیادی دارد.

امداد خودروها فعالیت های مختلفی انجام می‌دهند که در ادامه به چند نمونه از‌ آنها اشاره خواهیم کرد. کارهایی مثل تعمیر خودرو و بر طرف کردن مشکلات فنی آن، عوض کردن قطعه ی آسیب دیده، تعمیر کردن قطعه از کار افتاده، تعویض لاستیک، منتقل کردن خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه و... به عهده ی امداد خودرو است.

 

امداد خودرو سیار در جعفریه

اکیپ امداد خودرو به گروهی از رانندگان گفته می‌شود که در مناطق مختلف در حال گردش هستند و در صورت بروز مشکل خیلی سریع به شما مراجعه می‌کنند. اگر در حال عبور از محدوده جعفریه قم بودید و خودروی شما در این منطقه خراب شد می‌توانید با امداد خودرو در جعفریه تماس بگیرید. امداد رسانان حاضر در این منطقه در کوتاه زمان به شما مراجعه می‌کنند.

ارائه مشاوره رایگان جهت امداد رسانی به خودروی اردبیل شما

حمل خودرو با خودروبر در جعفریه

حمل خودرو با خودروبر در جعفریه قم، انواع خودروبرهای موجود در مرکز امداد خودرو قم سخا که با توجه به نیاز مشتری ممکن است تفاوت داشته باشد، برای انتقال ماشین های سبک وانت نیسان، وانت پراید و برای ماشین های نیمه سنگین از خاور، کامیون، کامیونت، هیوندا و برای ماشین های سنگین از تریلی، کفی، کمپرسی، ترانزیت، تریلی تانکر فاو و ... استفاده می‌شود. به منظور حمل خودرو با خودروبر در جعفریه با شماره 1693 بدون کد تماس حاصل نمایید.

 

سیستم تعلیق مک فرسون

🚨این سیستم تعلیق که یکی از پرکاربردترین سیستم‌های تعلیق در خودرو‌هاست، توسط شخصی با همین نام در شرکت جنرال‌موتورز طراحی و ابداع شد.

✅همانطور که در عکس زیر پیداست، در این سیستم تعلیق، طبق از طریق بوش به شاسی و با اتصال گوی و کاسه (سیبک) به چرخ متصل شده است. همچنین فنر و کمک فنر در قسمت بالایی طبق به چرخ متصل شده‌اند.

 

یدک کش در جعفریه

تریلی های دارای کفی با قدرت مقاومت بالا در برابر باد و ضریب اطمینان بالا و تعادل بیشتر، عموما گزینه خوبی برای یدک کش خودرو به شمار می‌روند. تلفن امداد خودرواردبیل هم در این مورد راهوردار است

تمامی یدک کش ها در مرکز یدک کش سیار در قم قبل از اعزام به محل از لحاظ فنی مانند ترمزها، فشار باد لاستیک ها و سایر موارد بررسی خواهند شد. خودروبرهای مکانیزه با قابلیت انتقال سریع و همچنین بستن چرخ های خودرو، بیشترین ایمنی را برای خودرو فراهم می‌آورند.

همچنین ایراد در واشر سرسیلندر و نفوذ کمپرس موتور به این بخش، در بسیاری از موارد باعث بروز چنین رویدادی خواهد شد. در این زمان مجاری به شدت تحت فشار قرار خواهند گرفت و در اینجا درب رادیاتور اهمیت خود را نشان خواهد داد. در این زمان سوپاپ زیر درب رادیاتور عمل کرده و فشار هوای زیادی درون موتور به بیرون باید منتقل شود. البته در صورت خرابی واشر سرسیلندر، این فشار هیچ وقت کاملا تخلیه نخواهد شد و به همین خاطر در زمان بازکردن درب رادیاتور در زمان سرد بودن موتور، صدای خروج هوا را باز هم می‌توان شنید.

امداد خودرو قم جعفریههمین الان تماس بگیر!

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
emdadkhodroqom.ir